ساخت KeyLogger با استفاده از GetAsyncKeyState

KeyLogger کیلاگر
آنچه در این پست میخوانید

یکی از روش های مرسوم و اولیه برای پیاده سازی KeyLogger ها در ویندوز استفاده از تابع GetAsyncKeyState در Windows API است . به وسیله این تابع میتوان چک کرد آیا یک کلید مدنظر روی صفحه کلید در حال حاضر فشرده شده است یا نه . در این ویدیو میبینیم چطور میتونیم به وسیله این تابع یک کیلاگر ویندوزی پیاده سازی کنیم که به صورت مخفی در پس زمینه اجرا شده و کلید های ضبط شده را در یک فایل ذخیره کند .

مارا دنبال کنید

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!

جاسازی Shellcode در فایل اجرایی exe

در اینجا میخواهیم ببینیم چطور میتوان یک Shellcode را در یک فایل اجرایی ویندوزی جاسازی کرد به طوری که با اجرای فایل اجرایی آلوده ، ابتدا Shellcode به صورت مخفیانه اجرا شده و سپس محتوای عادی فایل اجرایی شروع به اجرا شدن میکنند طوری که همه چیز عادی به نظر برسد .

بیشتر بخوانید

پیاده سازی APC Injection در C

APC Injection یکی دیگر از روش های تزریق و اجرای کد در پروسه های دیگر است . در این پست به بررسی اینکه APC در ویندوز چیست و چگونه بدافزار ها از آن برای تزریق کد استفاده میکنند میپردازیم . 

بیشتر بخوانید

آموزش API Hooking در ویندوز

API Hooking تکنیکی هست که به وسیله ی اون میتونیم رفتار توابع API در سیستم عامل را برای یک پروسه خاص به دلخواه تغییر بدیم . در این ویدیو میبینیم این کار چطور انجام میشه (هم در ویندوز ۳۲ بیت و هم ۶۴ بیتی) . ابتدا به صورت دستی خودمون این تکنیک رو با استفاده از دیباگر x64dbg و ابزار Cheat Engine پیاده سازی میکنیم ، سپس کدی به زبان C مینویسیم که خودش خودکار اینکارو انجام بده .

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *